Divky ve svatecnim ostrozskem kroji Dozinky souboru Dolnemcan v nivnickem kroji Devcata ve staromestskem kroji Mali verbiri Pary v hradcovickem kroji Hody v Uherskem Ostrohu Velikonocnich zvyky kunovskych mladencu

Dárkové předměty

Naše prodejna

Prodáváme tradiční dárkové předměty

 

I malý dárek potěší a v naší prodejně takových dárků najdete spoustu. Jsou to téměř všechno naše výrobky, vycházející z tradice lidové kultury a řemesel.

 

 

Snažíme se do našich dárkových předmětů dát vždy kousek tradice, obohacené o současné potřeby a nároky našich zákazníků.

Výroba nejrůznějších dárkových předmětů

 

 

Při výrobě využíváme naši tkanou metráž, výšivky strojové i ruční, šňůrkování a cifrování, barvení aj. V naší prodejně najdete obaly na víno, obaly a pouzdra na brýle a mobily, prostírky, polštáře, tašky, bylinkové pytlíčky, vyšívané dětské deky, kapsáře, školní pytlíky, ručníky s výšivkou, výrobky ze šustí, kraslice a spoustu dalších drobností, kterými můžete udělat radost sobě i svým blízkým.

U nás

Výrobky ve fotogalerii Dárkové předměty jsou inspirací co v naší společnosti vyrábíme. Z materiálů používáme vždy ty, které máme skladem. Vždy se však snažíme vyjít vstříc přáním našich zákazníků.

 

Přejít na fotogalerii

Běží na Drupalu, open-source redakčním systému
Strukturalni fondy EU Spolecny regionalni operacni program Mikroregion Ostrozsko Mesto Uhersky Ostroh Tradicni vyrobek Slovacka